Czuwania modlitewne

plakatKochani!

Po dwumiesięcznej przerwie powracamy do naszych Czuwań Modlitewnych. Tworzymy piękną wspólnotę, która już od 3 lat gromadzi się w każdą pierwszą środę miesiąca, aby razem uwielbiać Pana Boga poprzez Słuchanie Słowa Bożego, wspólny śpiew, przystępowanie do Sakramentu Pokuty, ale przede wszystkim przez wyjątkowe i indywidualne spotkanie z Jezusem Chrystusem, Który jest obecny pośród nas.

Nasze pierwsze powakacyjne Czuwanie Modlitewne odbyło się w środę, 7 września, o godzinie 19:00 w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle. Uczestniczyło w nim bardzo wiele osób: dzieci, młodzież oraz dorośli. Przez 3 ostatnie lata, Słowo Boże głosił nam ksiądz Łukasz Mariuszyc. Od września rozpoczął swoją posługę jako wikariusz w parafii w Cmolasie. Dziękujemy mu z całego serca za to piękne dzieło, które zainicjował, a następnie przez posługę i pracę przygotowywał nasze Wieczory Modlitewne. Od tego roku naszym Spotkaniom Modlitewnym przewodniczy ksiądz Mateusz Mądro. Pamiętajmy o księdzu Łukaszu i księdzu Mateuszu w naszych modlitwach i prośmy dla nich, aby zawsze byli wierni swojemu powołaniu.

Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za ten wyjątkowy czas modlitwy, spotkania z Jezusem Chrystusem. Życzymy Wam, aby ta Modlitwa Uwielbienia przynosiła w Waszym życiu piękne owoce.

Już teraz gorąco pragniemy zaprosić Was na kolejne Czuwanie Modlitewne, które odbędzie się 5 października o godzinie 19:00 w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Jaśle.

Serdecznie zapraszamy!

„Zaproszenie kierowane jest do każdego. Nie ma znaczenia ile masz lat, do jakiej szkoły chodzisz, gdzie pracujesz. Zabierz ze sobą babcię, dziadka, mamę, tatę, żonę, męża, dziewczynę, chłopaka, siostrę, brata, przyjaciół, znajomych.

Poczuj się wolny i odpowiedz na zaproszenie Twojego Najlepszego Przyjaciela!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *